Dolgu

Teosyal Redensity 1

İçerdiği maddeler cilt hücrelerine yayılarak, hücrelerin etkinliğini artırır ve hacim artışına neden olmaksızın dermis tabakasını sıkılaştırır.

Cilt yeniden sağlıklı görünüşüne ve gençliğe özgü parlaklığına kavuşur.

Teosyal® PureSense Redensity [I]’in içerdiği maddeler hücreleri güçlendirdikten sonra başka herhangi bir cilt bileşeni gibi tedricen yeniden emilerek cildin yumuşak ve tazelenmiş bir şekilde kalmasını sağlar.

Teosyal Redensity 2

Göz bölgemiz, her yöne kolayca gidebilen özel bir yağla çevrilidir ve bu yağ olan bölge “septum” adı verilen doğal bir bariyer sayesinde konumunu muhafaza edebilmektedir. Septum, genetik nedenlerle ve yaşa bağlı bir artışla, yağ torbası tarafından ileri doğru itilir. Yaşımız ilerledikçe yüzümüzün kemik yapısı inceldiğinden, kemik de doğal olarak bu durumda geriye doğru hareket eder. Bunun sonucunda da göz bölgemizin altında boşluk ve gölgeler oluşur. Cerrahi müdahale boyutuna ulaşmamış vakalarda şimdiye dek tek bir uygulama ile tüm bu sorunları kapsayabilecek bir çözüm yaratılamamıştı. İsviçre Teoxane Laboratuvarları uzun süren etkili Ar-Ge çalışmaları sonucunda bunu başardı ve  “Teosyal, “Redensity II Göz altı Işık Dolgusu” nu yarattı.

En doğru sonuçlara ulaşmak, kaliteli hizmetten faydalanmak için merkezimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.