DHI Saç Ekimi

Saç dökülme sorunu çok uzun yıllardır çözümü aranmaya başlanmış bir problemdir. Milattan önce 4000 li yıllarda eski mısır kralları için üretilmiş özel formüllü ilaçlarla başlamış, günümüze kadar uzanan olumsuz sonuçlarla dolu bir serüvendir. Ancak 2000 li yıllarda saç ekimi işlemleri geliştirilmiş, başarılı sonuçlar vermeye başladıktan sonra yaygınlaşmaya başlamıştır. İlk olarak FUT yönetimi denilen bir yöntem daha sonra FUE yöntemi olarak geliştirilmiştir. En son olarak da DHI yöntemi son teknolojinin kullanılmasıyla acısız ve ağrısız bir saç ekimi işlemine kadar gelinmiştir. 

DHI  ( Direct Hair Implantation ) saç ekimi yöntemi oldukça başarılı sonuçlar alınmasıyla daha çok tercih edilen bir yöntem haline gelmiştir. En çok tercih edilme sebeplerinden bir tanesi de bu yöntem uygulanırken herhangi bir kesik ya da delik açılmaksızın, son derece ince uçlu olan özel araçlar kullanılarak saç naklinin gerçekleştirilmesidir.

Bu yöntemde diğer yöntemlere nazaran daha fazla saç ekimi gerçekleşe bildiği için daha sağlıklı bir görüntü elde edilebilir. Bunun sebebi de ekim alanına delik açılmayışından kök sayısı artmaktadır.  Ayrıca saçın  doğal büyüme açısına uygun saç ekimi imkânı sunulur. Ekim esnasında ve sonrasında kesinlikle bir iz kalmaz. Her hangi bir kesik oluşmadığından yara oluşumu olmayacaktır ve iyileşme süresi de oldukça hızlı gerçekleşecektir.

DHI saç ekimi yöntemiyle aynadaki istediği görüntüyü elde edebilme imkânına kavuşan memnun ve bir o kadar da mutlu insanlar arasında sizde yer almak istemez misiniz? Korkularınızdan kurtularak doğal yöntemle, doğal görünümlü saçlara kavuşmak hayaliniz olmasın. Kendiniz için bir iyilik yapın ve gelin uzman ekibimizle görüşün. Öz güveninizin artması ve daha genç görünmek ağrısız, sızısız elde edebileceğiniz bir imkân iken, saçlarınızın daha fazla dökülmesini beklemeyin. Bazı gidenler geri gelmezler ama bunu saçlarınız için söylemek artık imkânsız. Çünkü DHI saç ekimi sayesinde daha iyi görünümlü ve doğal saçlara kavuşmak elinizde. Uzman bir ekip ile sorunsuz hizmet arayanlar için buradayız. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.