DHI Ekim Nedir?

DHI ( Direct Hair Implantation ) Saç ekimi tekniği ile tanışın! Kesik ve dikişi gerektirmeyen, dolayısıyla da iz bırakmayan bir yöntem olarak karşımıza çıkan DHI ( Direct Hair Implantation ) Saç ekimi tekniği son yılların yükselen trendidir.

Bu teknikte ana amaç baş arkasından alınan greftlerin hızlı bir şekilde ekimini gerçekleştirmek ve bu sayede de daha güçlü, sağlıklı sonuçlar elde etmektir.

Saç kökleri ekilmek üzere donör bölgeden alınır. Ekimin yapılacağı alana delik açılmaz, alınan saç kökleri özel uçlar ile direkt bir şekilde söz konusu alana ekilir.

Ekim alanına delik açılmamasının türlü artıları bulunmaktadır. Örneğin kök sayısı bu yöntem nedeni ile oldukça artmaktadır. Bununla bilrikte yoğun ekim yapabilme olanağı da mümkün hale gelmektedir.

Teknik, klasik FUE ( follicular Unit Extraction) tekniğine göre daha uzun sürmesine rağmen iyileşme süreci çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

DHI ( Direct Hair Implantation ) tekniğini uygulayarak başarılı sonuçlar elde eden az sayıda merkez bulunmaktadır. Merkezimizde bu teknik uzman ellerce gerçekleştirilmektedir.

DHI ( Direct Hair Implantation )​  Saç Ekim Tekniğinin Uygulanışı

DHI ( Direct Hair Implantation ) tekniğinde saç ekim işlemi tek tek gerçekleştirilmektedir. Üstelik DHI ( Direct Hair Implantation ) tekniğinde kesi uygulanmamaktadır. İnce bir iğne ile saçın doğal çıkışına uygun şekilde tek tek yuvarlak doğal kanallar oluşturulur. Bu kanalların oluşturulmasının ardından saç ekimi gerçekleştirilir.

Yöntem pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Yoğun şekilde gerçekleştirilen saç ekimi sayesinde daha sağlıklı bir görüntü elde edilir. Ayrıca saçın doğal büyüme açısına uygun olacak şekilde saç ekim imkanı sunulur.

DHI ( Direct Hair Implantation ) saç ekiminde oldukça ince uçlu iğneler kullanılmaktadır. Bu nedenle de herhangi bir iz kalmadığı için çok tercih edilen bir yöntem olarak karşımıza çıkar.

Merkezimizde bu yöntem son derece titiz bir şekilde uygulanmaktadır. Profesyonel ekibimiz saç ekim işleminin ardından memnuniyetinizi garanti altına alacak bir uzmanlığa sahiptir. Hayal ettiğiniz saçlara acısız, ağrısız, kesisiz ve yarasız kavuşmak işte bu kadar kolay olacaktır!

DHI ( Direct Hair Implantation ) tekniği sahip olduğu avantajlar ile tercih edilebilecek önemli tekniklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve muayene için randevu alabilirsiniz.

En doğru sonuçlara ulaşmak, kaliteli hizmetten faydalanmak için merkezimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.