Ağrısız Saç Ekimi

İnsan yaradılışından bu yana kendini beğenme iç güdüsüyle var olmaktadır. Ancak ne yazık ki gerek yaşama şartları gerek ise doğanın bize sunduğu olumsuzluklar bizi bazı durumlarda olduğumuzdan farklı hale getirebilir. Saç dökülme sorunu da bunlardan bir tanesidir. Kimi insanlarda bu genetik bir problem olarak görülse de genel olarak hayat koşullarından kaynaklandığı bilinmektedir. Bu durumda ağrısız saç ekimi yöntemleri sorunlarımıza çözüm olarak geliştirilmeye başlanmıştır.

Son yılların en yaygın olarak kullanılan uygulamalarından biri olan ağrısız saç ekimi diğer ismiyle iğnesiz saç ekimi mükemmel sonuçlar vermeye başlamıştır. Her insanın bazı korkuları vardır. Bunlardan bir tanesi de iğne ve acı korkusudur. İhtiyacı olduğu halde, iğne korkusu yüzünden saç ekimi yaptıramayanlar için geliştirilmiş bir yöntemden bahsediyoruz. Bu yöntem son derece sağlıklı ve teknolojik olarak gerçekleştirilmektedir.

Ağrısız saç ekimi yöntemi nasıl uygulanır?

Kişinin ense bölgesindeki iki kulak arası yani saçların en sağlıklı olduğu alan donör bölgesinden toplanan En Sağlıklı saç köklerinin , her hangi bir nedenle saç dökülmesi ve eksilmesi meydana gelmiş alanlara FUE ( follicular Unit Extraction) ve DHI ( Direct Hair Implantation ) teknikleri ile saç nakli gerçekleştirilir. İğnesiz gerçekleştirilen saç ekimi operasyonu kişinin kesinlikle hiç bir ağrı hissetmemesi çok daha konforlu bir operasyon gerçirmesini hedef alarak uygulanmaktadır.

İğne fobisi olup yıllardır saç ekimi konusunda bir türlü karar veremeyen kişiler için geliştirilmiş bu yöntem son derece iyi sonuçlar vermektedir. Böyle bir işlemde en önemli unsur da doğru ve kaliteli bir ekip ile çalışmaktır. İşte tam da bu aşamada size sunduğumuz alanında uzman kadromuzla ağrısız ve acısız bir tedavi uygulamaktayız.

Eğer sizde yıllardır değiştirmek istediğiniz saç görüntünüzü kararsızlıklar ve korkularınızdan dolayı kabullenmek zorunda kaldıysanız. Tam da size uygun bir fırsat ile buradayız. Her insan iyi görünmeyi hak eder ve her zaman daha iyisi vardır. Korkularınızı size unutturacak bir yöntemle ve mükemmel sonuçlarla yeni bir yaşam imkânı sunmak istiyoruz. Gelin doğru bilgi ve yönlendirme için uzman doktorumuzla bir görüşme gerçekleştirin. Ayrıntılı bilgi ve randevu için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.